O NAS

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Laboratoria Badawcze MS LAB w Rypinie oraz MS LAB Poznań, które stanowią kwintesencję niezależności oraz profesjonalizmu w obszarze badań mikrobiologicznych, chemicznych, fizykochemicznych i środowiska pracy, a także w zakresie pobierania próbek.

Naszym głównym celem i najwyższym priorytetem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów, przy jednoczesnym spełnianiu najwyższych standardów prawa oraz akredytacji. W dążeniu do osiągnięcia tego celu, nasze Laboratoria kładą nacisk na nieustanny rozwój oraz doskonalenie naszych metod i procedur. Chcemy, aby nasze nazwy były synonimem najwyższej jakości usług, którą zapewniamy dzięki zaawansowanemu wyposażeniu technicznemu, ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji personelu poprzez szkolenia zewnętrzne oraz własne zaangażowanie w rozwój naszych kompetencji.

Za każdym razem, gdy wybierają Państwo nasze Laboratoria, możecie być pewni, że otrzymacie nie tylko wyniki najwyższej jakości, ale także profesjonalne podejście oraz pełne zaangażowanie w realizację Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki naszej pasji do doskonałości oraz nieustannej trosce o naszych Klientów, stajemy się nie tylko miejscem wykonywania badań, lecz także partnerem na drodze do osiągnięcia sukcesu i bezpieczeństwa w Państwa działalności.

HISTORIA FIRMY

1998 r.

Powstanie Laboratorium Analiz Mleka z wykorzystaniem doświadczeń francuskich laboratoriów badawczych

2003 r.

Uzyskanie Certyfikatu Akredytacji wydanego przez Polskie Centrum Akredytacji

2006 r.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy postawiono nowy budynek laboratorium i zmieniono nazwę na Laboratorium Analiz Żywności i Pasz Rypin w celu lepszej identyfikacji z prowadzoną działalnością

2019 r.

Przekształcenie firmy w MS LAB w związku ze zmianą właściciela

2023 r.

Rozszerzenie zakresu działalności poprzez zakup laboratorium Badania i Wdrożenia Quark Sp. z o.o. z Poznania – teraz MS LAB POZNAŃ